Меню
Львів 2019. Четвертий день
Фу-у-х! Закінчився, мабуть найнасичений четвертий день Форму, бо сьогодні субота. Людей - море! І не дивно, адже книголюби у нашій країні - то не дивина. Багато дітей та підлітків. Втішно: з дитини, котра читає, виростає людина, яка думає.
Цікаві нові знайомства - талановита львівська поетеса пані Люба Долик (вже встигли познайомитися з її чудовими віршами на ФБ), місцева знаменитість Петро Радковець, неперевершений знавець Західної України.
А ще завітала пані Уляна і розповіла дуже багато про свого батька - відомого скульптора Євгена Дзиндру. Показувала світлини, статті. "Вчора побачила ваші книжки, - каже пані Уляна, - і не могла не прийти ще. Ви увіковічуєте великих людей у слові, а мій батько - робив те саме у монументальному мистецтві".
А ось несподівані фото - поетку й хускувальницю пані Віру Олеш хусткує... директорка "Альфи" пані Наталя Гуріна! На це варто було поглядіти...
Багато спілкуємося з читачами - відкриваємо нові світи та обрії. Неллі Топська читає свою поезію. Ольга Коритченкова розповідає про створення книг нашого видавницва - її виразні очі іскряться особливим світлом натхнення.
За вікнами сутеніє. Загоряються ліхтарі. Завтра останній день Форуму.
Made on
Tilda