Меню
Новини

Увага! Гарна новина! Книги нашого видавництва тепер можна придбати в інтернет-магазині BOD Україна (м. Одеса) https://bod.in.ua/alfa/

У знаменитій книгарні з літературним кафе Довженко книги.кава.кіно

Неллі Топська, Ігор Селютін, Лариса Погребняк та Василь Прухницький

Наше видавництво готує до друку нові книги: «Малюємо разом. Пейзаж», «Чари старої шахівниці», «Велич творця. Микола Лисенко»

До 275-річчя народження великого українського композитора Максима Березовського

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд за книгами Неллі Топської "Її величність Муза", створений Бібліотекою-філією № 3, Борислав. Дякуємо пані Божені Дмитришин за чудову презентацію!

Нагадуємо, що нові книги нашого видавництва ви можете придбати у м. Києві...

28 вересня 195 років тому (1825 р.) помер великий український композитор Дмитро Степанович Бортнянський. Про нього сучасники казали, що буцімто він підслухав співи янголів – настільки небесними та світлими були створені ним мелодії.

Відомий англійський письменник Джозеф Конрад стверджував, що «автор пише тільки половину книги: іншу половину пише читач». Тож творимо разом! Маємо надію, що наші нові видання знайдуть своїх читачів і принесуть радість пізнання та снаги шанувальникам мистецтва та творчості.

Світ, створений паном Дмитром, зачаровує, розгортає широкий простір для роздумів.

Iнтерв’ю з письменником Дмитром Білим

Видавництво «Альфа» на чолі з директоркою пані Наталією Гуріною щиро вітає нашого автора Дмитра Білого

Відлуння Книжкового форуму на сторінках газети "Новини Прибужжя"

Все минає - ось і останній день Форуму

Сьогодні субота. Людей - море!

"Яку ж Ви добру справу робите! Бо дуже важливо, щоб наші діти знали про видатних особистостей України, гордість нашої нації". Спілкування, автографи, усмішки.

Другий день Форуму - довгий, насичений подіями, зустрічами...

Нарешті ми у Львові, на знаменитому Форумі видавців!

До друку готується поетична збірка Неллі Топської «У скалках дзеркал» (українською й російською мовою).

Видавництво КБ «Альфа» візьме участь у престижному конкурсі – на найкращу книжку Букфоруму – «BookForum Best Book Award-2019»

Видавництво КБ «Альфа» готує до друку нову книгу Неллі Топської, яка розповідає про життя великої української співачки Соломії Крушельницької

Наші давні друзі з Червоногорада зробили видавництву КБ «Альфа» творчий дарунок до презентації нових видань Неллі Топської.

Книги видавництва КБ «Альфа» з'явилися у книжкових магазинах м. Києва

Видавництво КБ «Альфа» приймае участь у Львівському Дитячому форумі – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» (17–19 травня)

Готуються до друку нові Дмитра Білого, Неллі Топської та Ігоря Селютіна

Увага! Готуються до друку нові книги талановитого письменника Дмитра Білого

Пропонуємо вашій увазі цикл радіопередач «Невідоме про відомих», які розповідають про українських композиторів за книгами Неллі Топської

В рамках загальносистемного конкурсу "Сучасне! Класне! Українське!" презентуємо роботу відділу мистецтв ЦМБ.

З 19 по 23 вересня 2018 року ТОВ «Книжкова база «Альфа» представляла свої книги на Львівському форумі видавців. Книги, які створювалися з вірою в те, що епоха читання не закінчилася. І напевно не закінчиться ніколи, бо ніякі сучасні технології не зможуть замінити книгу ні сьогодні, ні в майбутньому.

Made on
Tilda